GWIAZDY Z TELEWIZYJNYCH PROGRAMÓW WOKALNYCH – I KONCERT – ALEXANDER MARTINEZ z MAM TALENT!

03.12.2017 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00

PRAPREMIERA NOWEGO CYKLU „TV STARS”
Aleksander (Alex) Martinez – tancerz, piosenkarz i imitator. Pochodzi z Filipin, a od 15 lat mieszka w Polsce. Niebywały talent wokalny, skala głosu umożliwiająca zaśpiewanie praktycznie każdego utworu, niezależnie od gatunku muzycznego, idą u niego w parze ze skromną osobowością.
W „Mam Talent!” zaskoczył najpierw brawurowym wykonaniem „Time To Say Goodbay”, a następnie zmienił kompletnie wizerunek i pokazał się jako prawdziwe „zwierzę” sceniczne w piosence „The Final Countdown”. Znakomite warunki głosowe umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal we wszystkich gatunkach muzycznych od muzyki pop, rock, poprzez jazz i na klasyce skończywszy. Zajął III miejsce w drugiej edycji programu.
Wystąpił na Koncercie Inauguracyjnym Europejskiego Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy Zdrój. Śpiewał również wielokrotnie z Orkiestrą OBLIGATO m.in. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Narodowej w Warszawie, Auditorium Maximum w Krakowie i wielu innych.
W najbliższym czasie odbędzie się premiera płyty „It’s Impossible”, którą sam napisał i do której skomponował wszystkie piosenki.
Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 20.11 do 03.12. w kasie MOK w godz. 14:00 – 18:00. W dniu koncertu od godz. 17:00.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.